صفحه ما در فیسبوک
8pic.ir     مكاني براي آپلود رايگان فایل های شما

فروشگاه ما
فروشگاه سایت

امکانات وبلاگ


بهترین بازیکن هفته : ریکاردو کاکا
آپلود عکس

امتیاز دهی به وب


تماس با ما

مدیرعامل پرسپولیس همچنان به خبرسازی علاقه دارد و این بار میلان است که سروکله اش در باشگاه پرسپولیس پیدا شده میرسعید نماینده مشترک و رابط باشگاه پرسپولیس و آ.ث.میلان که در پی دعوت محمد رویانیان به منظور بررسی اجرایی شدن برخی موارد مورد نظر برای همکاری دو باشگاه به تهران سفر کرده است، یکشنبه شب با حضور در دفتر محمد رویانیان نظرات و دیدگاه‌های باشگاه آ.ث.میلان درباره دایر کردن آکادمی میلان در ایران، برگزاری دیدار ستارگان باشگاه پرسپولیس و آ.ث.میلان و همچنین همکاری مشترک درباره امور پزشکی - ورزشی را با مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در میان گذاشت.

 در این نشست ، شرایط و موارد همکاری به طور دقیق مورد بررسی قرار گرفت.

 باشگاه آ.ث.میلان در نامه‌ای مکتوب به محمد رویانیان درباره دایر کردن آکادمی میلان در ایران یازده مورد را اعلام کرده بود که مورد بررسی قرار گرفت.

 محمد رویانیان در این باره اعلام کرد: یازده مورد اعلام شده از سوی باشگاه آ.ث.میلان در اختیار حمید استیلی رئیس آکادمی پرسپولیس قرار می‌گیرد و باشگاه پرسپولیس پس از دریافت نظرات و کارشناسی استیلی، پاسخ خود در این باره را کتبا به باشگاه آ.ث.میلان اعلام خواهد کرد. 

همچنین باشگاه میلان آمادگی برگزاری دیدار دوستانه و نمادین دو تیم ستارگان تاریخ میلان و ستارگان تاریخ پرسپولیس را اعلام داشته که مقرر شد باشگاه پرسپولیس پس از بررسی همه جانبه این موضوع، نظر کتبی خود درباره چگونگی و زمان پیشنهادی برای برگزاری این دیدار را به باشگاهمیلان اعلام نماید. 

میرسعید تاکید کرد: در صورت آمادگی باشگاه پرسپولیس برای برگزاری دیدار با ستارگان میلان، چهره‌های سرشناس ستارگان فوتبال آث.میلان برای حضور در این بازی به تهران سفر خواهند کرد.

 رویانیان در این نشست به نماینده دو باشگاه پرسپولیس و آ.ث.میلان اعلام کرد ما برای راه‌اندازی و دایر کردن آکادمی میلان در تهران علاقه‌مند هستیم و قطعا در این زمینه پاسخ مطلوب خود را اعلام خواهیم کرد و تلاش می‌کنیم تا این موضوع اجرایی و عملیاتی شود.

 همچنین بسیار مایلیم بازی ستارگان پرسپولیس و آ.ث.میلان در تهران برگزار شود و در این باره نیز شرایط در نظر گرفته شده را بررسی خواهیم کرد.


برچسب‌ها: یاسر سلیمی, پرسپولیس, ستارگان میلان
اشتراک گذاری در فیس بوک

دوشنبه چهاردهم مرداد ۱۳۹۲ :: ۶:۲۰ قبل از ظهر
 
   
با کليک بر روي +1 ما را در گوگل محبوب کنيد